Hořící led

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Hořící led není známa.

 

Popis produktu Hořící led: Cive Cussler, autor již dvaceti úspěšných knih, čtenáře i tentokrát zavede do mořských hlubin a exotických míst a mistrným pohráváním si s fantazií a nejnovějšími vědeckými poznatky vytvoří dramat... > více informací


Hořící led - popis

nahoru

Cive Cussler, autor již dvaceti úspěšných knih, čtenáře i tentokrát zavede do mořských hlubin a exotických míst a mistrným pohráváním si s fantazií a nejnovějšími vědeckými poznatky vytvoří dramatickou zápletku s těžko rozpoznatelnou hranicí mezi fikcí a realitou. Ruský miliardář s neukojitelnou touhou po moci se rozhodne stát se novodobým carem. Převzít otěže vlády ve vlastní zemi pro něj zřejmě bude celkem snadné, obává se však možných protiopatření ze strany Spojených států. Zná ale řešení. Podél amerického pobřeží se pod povrchem mořského dna nacházejí obrovská ložiska metanového hydrátu zvaného hořící led. Kdyby na vhodných místech došlo k podmořským explozím, následným sesuvům částí dna a vzniku obrovských přílivových vln, které by se zničujícím účinkem narazily na americké pobřeží, měli by Američané dost svých vlastních starostí a dění v Rusku by je přestalo zajímat. Šílený miliardář ale nepočítá s tím, že na stráži jako obvykle stojí Kurt Austin, Joe Zavala a jejich kolegové z Národní agentury pro podmořský výzkum.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hořící led užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Humor - beletrie nebo Citáty - beletrie, Romány, Poezie.

Nejlevnější Hořící led akční ceny - Levné Hořící led

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hořící led stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hořící led najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Horror, thrillery, lékařské thrillery.