Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Horror, thrillery, lékařské thrillery >

Tajemství třináctého apoštola

Tajemství třináctého apoštola

Cena produktu Tajemství třináctého apoštola není známa.

 

Popis produktu Tajemství třináctého apoštola: Otec Andrej narazí při práci ve vatikánském archivu na stopu epištoly neznámého Ježíšova učedníka. Rozhodne se pátrat dál, ale cestou do Paříže je v rychlíku zavražděn. Stačí však některé poznatky... > více informací


Tajemství třináctého apoštola - popis

nahoru

Otec Andrej narazí při práci ve vatikánském archivu na stopu epištoly neznámého Ježíšova učedníka. Rozhodne se pátrat dál, ale cestou do Paříže je v rychlíku zavražděn. Stačí však některé poznatky předat svému příteli, otci Nilovi, který v hledání třináctéhoapoštola, jehož existence byla celá staletí utajována, pokračuje. Nilovo pátrání po pravdě se však snaží nejen Řím, nýbrž i Jeruzalém a Káhira překazit. Co vlastně skrývá utajovaná epištola, že kvůli tomu bylo nutné i vraždit?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajemství třináctého apoštola užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Humor - beletrie nebo Citáty - beletrie, Romány, Poezie.

Nejlevnější Tajemství třináctého apoštola akční ceny - Levné Tajemství třináctého apoštola

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tajemství třináctého apoštola stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tajemství třináctého apoštola najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Horror, thrillery, lékařské thrillery.